Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 17 Απριλίου 2013 - XBLOG.GRSkip to content
Μια πρωτοποριακή, για τα ελληνικά δεδομένα, Επιχειρησιακή Συλλογική Σύμβαση Εργασίας υπογράφηκε στον ΟΤΕ μεταξύ Διοίκησης και εκπροσώπων των εργαζομένων για το ωράριο εργασίας στα εμπορικά καταστήματα του ΟΤΕ.
Μετά από την υποβολή 8.200 συμμετοχών από 2.234 σχολεία από όλη την Ελλάδα, ο διαγωνισμός Doodle 4 Google μπαίνει στη δεύτερη φάση του και καλεί όλους μας να επιλέξουμε το αγαπημένο μας doodle, με θέμα «η Ελλάδα μου».