Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Για δεύτερη και τελευταία φορά αγόρασα σήμερα τη Real News από καθαρή περιέργεια (το ομολογώ) να δω τι γράφει η Εύη Τσέκου στο βιβλίο της, που διανέμεται με την εφημερίδα. Σταμάτησα το διάβασμα προτού καν σχεδόν ξεκινήσω… Μετά από ένα γρήγορο ξεφύλλισμα, έριξα μια ματιά σε κάποιες από τις 95 σελίδες του βιβλίου και τέλος.
Όσοι περίμεναν “ζουμερές” λεπτομέρειες Εύης Τσέκου – Χρήστου Ζαχόπουλου, όσοι περίμεναν περισσότερη “κλειδαρότρυπα”, θα απογοητευτούν, χεχε. Το βιβλίο της διασημότερης αδιόριστης, από τις ματιές που του έριξα, μου φάνηκε εξαιρετικά φτωχό.
Διαβάστε το ένθετο Real Life καλύτερα, θα δείτε θέματα για:
- τον έρωτα του Μιχάλη Γουλανδρή και της Έλλης Στάη
- τις κινήσεις του Λάκη Γαβαλά στο real estate
- την Έλενα Ράπτη που είναι έτοιμη να κάνει οικογένεια
- τη ζωή του Νίκου Οικονόμου μετά το χωρισμό του με τη Δρούζα
😛