Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η αρχή έγινε πέρυσι τη Μεγάλη Τετάρτη με ένα πάρτι που έγινε σε ένα μπαράκι – club στο Μεταξουργείο αν θυμάμαι καλά. Ήρθε η ώρα όμως για ένα δεύτερο, μεγαλύτερο πάρτι, το Greek Bloggers Party 2007! Το δεύτερο πάρτι των bloggers στην Ελλάδα θα γίνει το Σάββατο 5 Μαϊου 2007 στο Mercedes Club στη Γλυφάδα (Αρτέμιδος 1, Πλατεία Εσπερίδων)!