Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 12 Ιανουαρίου 2012 - XBLOG.GRSkip to content
Πόσες φορές δεν έχουμε χάσει σημαντικά τηλεφωνήματα γιατί το κινητό μας «έμεινε» από μπαταρία; Με το “SpareOne” δεν θα χρειαστεί να ανησυχήσουμε ξανά για τα χαμένα τηλεφωνήματα!
Σας αρέσει η μαγειρική; Μήπως ζηλέψατε από το “Master Chef Junior” και θέλετε να εντυπωσιάσετε τη παρέα σας, φτιάχνοντας φαγητά από συνταγές που βρίσκονται στο internet;
Εδώ και περίπου 20-25 ημέρες έχω στη διάθεσή μου το tablet Turbo-X Hive που διατίθεται στην ελληνική αγορά από το Πλαίσιο. Δείτε τις εντυπώσεις μου από τη χρήση του tablet καθώς και το σύντομο hands on video που ετοίμασα!