Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πώς θα σας φαινόταν η ιδέα να φορτίζατε το κινητό σας με νερό;
Το «PowerTrekk system», αποτέλεσμα της δουλειάς της Signa Chemistry, παρουσιάστηκε κατά την διάρκεια του Consumer Electronics Show (CES) 2012 στο Λας Βέγκας και υπόσχεται πως ο κάτοχος ενός κινητού θα χρειαστεί μόνο μια κουταλιά νερό για να μπορέσει να το φορτίσει μέσα σε 15 δευτερόλεπτα!
Η ενέργεια που παράγεται από το νερό μπορεί να προσφέρει έως και 10 ώρες ζωής στη μπαταρία του κινητού και είναι ίδια με αυτή τεσσάρων μπαταριών τύπου ΑΑ!
Δείτε το βίντεο!