Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από χθες το βράδυ προβάλλεται στην τηλεόραση το νέο διαφημιστικό σποτ της Vodafone με την σύγκριση ανάμεσα στα πακέτα καρτοκινητής τηλεφωνίας και των τριών εταιριών, μετά την παρέμβαση του Συμβουλίου Ελέγχου Επικοινωνίας.
Όπως θα δείτε και στο βίντεο που ακολουθεί με τα δύο διαφημιστικά σποτ της Vodafone, πριν και μετά την παρέμβαση του Σ.Ε.Ε., δεν υπάρχουν ουσιαστικές αλλαγές ανάμεσα στα δύο σποτ.
Το νέο σποτ έχει την έγκριση του Σ.Ε.Ε., οπότε μένει να δούμε τώρα αν και με τι σποτ θα απαντήσουν COSMOTE και WIND…
Δείτε τα δύο σποτ στο παρακάτω βίντεο και βρείτε τις διαφορές!