Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Στο podcast του metablogging.gr που ανέβηκε χθες θα ακούσετε μία πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση για τον ρόλο των blogs και των social media στις πρόσφατες εκλογές. Στη συζήτηση συμμετείχαν οι Νίκος Αναγνώστου, Παναγιώτης Βρυώνης, Ανδρέας Κοντοκάνης και Νίκος Δρανδάκης.
Η συζήτηση πραγματοποιήθηκε μέσω skype conference, διήρκεσε 50 λεπτά και μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ.
Τα σχετικά posts στα blogs των συμμετεχόντων:
– MBR-8 Τα social media στις πρόσφατες εκλογές (metablogging.gr)
– Γεμάτη Κυριακή (vrypan.net)
– Podcast για τα social media και τη πολιτική (politikoblog.gr)
– Συζήτηση στo podcast του metablogging.gr (nylon.gr)
[photo via]