Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σήμερα στο απόγευμα στις 6:00 θα γίνει άλλη μία συνάντηση του Open Coffee Club, στον πολυχώρο Bacaro (Σοφοκλέους 1). Για όσους δεν μπορέσουν να παρεβρεθούν στη συνάντηση, θα γίνει προσπάθεια για live streaming. Αν πετύχει τότε θα δεις τη ζωντανή μετάδοση της συνάντησης στον παραπάνω player.
Από περιέργεια, αλλά και ένα μικρό ενδιαφέρον θα ήθελα να πάω σε ένα Open Coffee club meeting, αλλά δυστυχώς στο σημερινό δε θα μπορέσω, θα το παρακολουθήσω όμως διαδικτυακά. Περισσότερες πληροφορίες για το Open Coffee Club εδώ.
[via]