Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ολοκληρώνουμε αυτό τον κύκλο συνεντεύξεων ενόψει των εκλογών της 4ης Οκτωβρίου με μία συνέντευξη από τον Απόστολο Τζιτζικώστα, ο οποίος κατεβαίνει υποψήφιος στην Α΄Θεσσαλονίκης με το κόμμα της Νέας Δημοκρατίας. Η συνέντευξη πραγματοποιήθηκε στο γραφείο του στη Θεσσαλονίκη, με ερωτήσεις που άφησαν στα σχόλια προηγούμενου post οι αναγνώστες του xblog.gr. Δείτε το βίντεο που ακολουθεί με τις απαντήσεις του Απ. Τζιτζικώστα.
Περισσότερα για τον ίδιο μπορείτε να βρείτε στα links: