Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η τύχη χαμογέλασε στους πράσινους στην κλήρωση των «16» του Uefa Champions League, που έγινε πριν από λίγο στη Νιόν, καθώς τον έφερε αντιμέτωπο με την ισπανική Βιγιαρεάλ. Η ομάδα του «τριφυλλιού» απέφυγε μεγαθήρια και καλείται να αποκλείσει την ισπανική ομάδα για να βρεθεί στους «8» της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.
Τα υπόλοιπα ζευγάρια που βγήκαν από την κλήρωση είναι…
- Τσέλσι – Γιουβέντους
- Ατλέτικο Μαδρίτης – Πόρτο
- Λιόν – Μπαρτσελόνα
- Σπόρτινγκ Λισσαβόνας – Μπάγερν Μονάχου
- Ρεάλ Μαδρίτης – Λίβερπουλ
- Αρσεναλ – Ρόμα
- Ιντερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
[photo by John & Mel Kots]