Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Βλέπω σήμερα στις διαφημίσεις Google που έχω στο blog μου:
Internet: Το απόλυτο Μέσο
Και ενώ ελάχιστοι Ξέρουν όλοι θέλουν να έχουν Γνώμη
Και προσθέτω εγώ: Λίγη μετριοφροσύνη δε βλάπτει.. Φαντάζομαι θα δούμε κι άλλες τέτοιες.. κρίσεις μετριοφροσύνης όσο θα μπαίνουν όλο και περισσότεροι διαφημιζόμενοι στο Google AdSense.
Update: Σχετικό post έχει και το AboutSEO.