Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εδώ και μερικές μέρες γράφτηκα στο Twitter.. Τη σελίδα με τα μηνύματά μου στο twitter μπορείτε να τη δείτε εδώ. Το θέμα είναι ότι δε μπορώ να καταλήξω αν θα συνεχίσω να το χρησιμοποιώ ή όχι.. Πειραματίζομαι.. Απ΄ τη μία έχει φάση, μου αρέσει, από την άλλη κάθε μέρα το μπαινοβγάζω από το blog μου.. Μου αρέσει γιατί οποιαδήποτε στιγμή θες μπαίνεις και ποστάρεις τη σκέψη / το μήνυμα της ώρας..
Σκεφτόμουν ας πούμε να ανοίξω κατηγορία στο blog με τίτλο “Μηνύματα” (την ιδέα την πήρα απ΄ τον Σίμο), όπου θα ποστάρω κάθε μέρα μικρά ποστάκια με θέμα τη σκέψη της ημέρας ή κάτι τέτοιο, ανακαλύπτοντας όμως το twitter το άφησα.
Τελικά, μάλλον θα συνεχίσω να το χρησιμοποιώ 🙂