Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Διάβασα πριν από μερικές μέρες στη διαδικτυακή έκδοση της εφημερίδας Τα Νέα:
Άρον άρον και εν μέσω των πυρκαγιών που καίνε όλη τη χώρα η κυβέρνηση επιχειρεί να κουκουλώσει το σκάνδαλο των υποκλοπών. Δυόμισι χρόνια μετά την αποκάλυψη της υπόθεσης και δικαστικής διερεύνησης η Δικαιοσύνη αποφάσισε να κλείσει με απόλυτη μυστικότητα το μεγαλύτερο μεταπολιτευτικό σκάνδαλο τηλεφωνικών υποκλοπών. [συνέχεια]
Και σκέφτομαι, καλά, τόσο καιρό που κάνουν έρευνες, έρευνες, ξανά έρευνες, κι άλλες έρευνες, καταθέσεις από τα πρόσωπα των εταιρειών που εμπλέκονται στην υπόθεση κλπ.. Τόση έρευνα και δεν έφτασαν σε κανένα συμπέρασμα; Δε φταίει κανένας δηλαδή; Oι υποκλοπές έγιναν έτσι από μόνες τους; Ποιον κοροϊδεύουν;