Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Οι περισσότεροι άντρες νομίζω θα θέλαμε το iPad ενσωματωμένο στο ταμπλό του αυτοκινήτου μας, οι γυναίκες όμως τι θα λέγατε αν είχατε ένα iPad τοποθετημένο σε ένα ντουλάπι της κουζίνας σας;
Έτσι θα μπορείτε ενώ μαγειρεύετε ή κάνετε άλλες δουλειές στην κουζίνα να βλέπετε ειδήσεις, άλλα videos, να σερφάρετε στο internet, να ακούτε μουσική (το iPad που θα δείτε στο βίντεο παρακάτω είναι συνδεδεμένο με μικρό hi-fi σύστημα), ενώ τέλος φυσικά και μπορείτε να βλέπετε βίντεο με συνταγές και να τις ετοιμάζετε κι εσείς παράλληλα!
Δείτε το video που ακολουθεί!
[via]