Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Με γκολ του Σαριέγκι στο 69′ ο Παναθηναϊκός πήρε τη μεγάλη νίκη μέσα στο Μεάτσα του Μιλάνο επί της Ίντερ και βρίσκεται με το ένα πόδι στην επόμενη φάση του Champions League! Σε συνδυασμό με το 2-2 της Ανόρθωσης με τη Βέρντερ στην Κύπρο, οι πράσινοι πλέον θέλουν ισοπαλία στην τελευταία αγωνιστική με την Ανόρθωση στο ΟΑΚΑ για να προκριθούν!
Μπράβο στα παιδιά του Τεν Κάτε, έπαιξαν όλοι καλά και τρέλαναν τους Ιταλούς!