Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η WIND Ελλάς, στην προσπάθεια της να βοηθήσει τους συνδρομητές της που βρίσκονται στην περιοχή της Χαλκιδικής η οποία επλήγη από το καταστροφικό κύμα κακοκαιρίας, που μεταξύ άλλων έχει προξενήσει εκτεταμένες ζημιές στο δίκτυο ηλεκτροδότησης, πήρε τις παρακάτω πρωτοβουλίες:
Κατανοώντας τις αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας η εταιρία προσφέρει σε όλους τους συνδρομητές κινητής στις πληγείσες περιοχές δωρεάν 1500’ προς εθνικά κινητά & σταθερά και 1,5GB με ισχύ έως και 20/7. Παράλληλα σταματάει η διαδικασία φραγής εισερχομένων/εξερχομένων κλήσεων στις συνδέσεις συμβολαίου μέχρι και το τέλος του μήνα.
Επιπλέον, η WIND Ελλάς ενημερώνει ότι από την πρώτη στιγμή το Εθνικό Κέντρο Διαχείρισης Δικτύου και οι τεχνικοί της είναι σε επιφυλακή και εργάζονται για την αποκατάσταση της επικοινωνίας το συντομότερο δυνατό.