Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μου το έστειλαν με email, το βρήκα και στο YouTube. Μερικοί τύποι θέλοντας να κάνουν surfing σε κάποιο ποταμό “δημιούργησαν” κύμα με τη βοήθεια δυναμίτη που έριξαν στον ποταμό! Όταν ο δυναμίτης εξεράγη δημιουργήθηκε κύμα κλπ..
Φυσικά δε πρόκειται για πραγματικό περιστατικό, αλλά για διαφημιστικό σποτάκι από ότι κατάλαβα.. Φυσικά περιττό να πω μην τολμήσετε κάτι τέτοιο!!