Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μία φανατική θαυμάστρια του Σαρμπέλ, η Ειρήνη, έκατσε στον υπολογιστή της, αφιέρωσε αρκετές ώρες και έφτιαξε μερικές παραλλαγές του video clip του Yassou Maria, του τραγουδιού δηλαδή που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο φετινό διαγωνισμό της Eurovision στο Ελσίνκι στις 12 Μαϊου!
Θα βρείτε τα βιντεάκια στο youtube, σας τα παραθέτω και εδώ.