Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το λεπτό PlayStation 4 απέκτησε μια χρυσή έκδοση. Η Sony ανακοίνωσε μια περιορισμένη έκδοση της κονσόλας, με 1TB αποθηκευτικό χώρο και χρυσό χρώμα, η οποία θα είναι διαθέσιμη για $249 — δηλαδή είναι $50 φθηνότερη από την κανονική έκδοση. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρουμε αν θα έρθει στην Ελλάδα. Το χρυσό PlayStation 4 θα κυκλοφορήσει στις 9 με 17 Ιουνίου, και την ίδια περίδιο η Sony θα προσφέρει επίσης εκπτώσεις σε λογισμικό και αξεσουάρ για τη κονσόλα. Άμα γίνουν διαθέσιμα και στη χώρα μας θα σας ενημερώσουμε.