Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά το post με τις φωτογραφίες που τραβήξαμε με το Sony Ericsson Aino την ημέρα στα 8.1 megapixel, ώρα να δούμε μερικές φωτογραφίες που βγάλαμε τη νύχτα, μετά από σχόλιο αναγνώστη που ήθελε να δει και νυχτερινές φωτογραφίες. Το Aino διαθέτει κάμερα ανάλυσης 8.1 megapixel, με digital zoom 16x, geo-tagging, autofocus, face detection, ψηφιακή σταθεροποίηση, ενώ τα πράγματα τη νύχτα κάνει λίγο καλύτερα το λευκό LED flash, όχι βέβαια τόσο καλά όσο το Xenon Flash που διαθέτουν αρκετά κινητά για πεντακάθαρες νυχτερινές φωτογραφίες.
Δείτε τις φωτογραφίες που ακολουθούν, τις οποίες μπορείτε να δείτε στις πραγματικές τους διαστάσεις (3264 x 2448 pixels) στο flickr photo set που έχω ανοίξει με τις φωτογραφίες που τράβηξα με το Aino.