Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Samsung ανακοίνωσε το λανσάρισμα της ψηφιακής βοηθού Bixby σε πάνω από 200 χώρες παγκοσμίως, συμπεριλαμβανομένης φυσικά και της Ελλάδας.
Το Bixby είναι διαθέσιμο στα Galaxy S8 και S8+ και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε πατώντας το μεμονωμένο κουμπί στα πλάγια των κινητών, ή λέγοντας απλά “Hi, Βixby.” Δυστυχώς δέχεται εντολές μόνο στα Αγγλικά και τα Κορεάτικα και δεν γνωρίζουμε πότε (και αν) προστεθούν τα Ελληνικά στις υποστηριζόμενες γλώσσες.
Μάλλον δεν αποτελεί σύμπτωση που η Samsung έκανε διαθέσιμο παγκοσμίως το Βixby μία μέρα πριν την ανακοίνωση του Galaxy Note8. Άλλωστε το Galaxy Note8 είναι το τρίτο κινητό που θα το ενσωματώνει.