Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όπως όλα δείχνουν η Palm ετοιμάζει ακόμα ένα κινητό τηλέφωνο, εφοδιασμένο με τo νέο λειτουργικό WebOS, το οποίο θα δούμε για πρώτη φορά στο Palm Pre. Σύμφωνα με τις φήμες, το νέο τηλέφωνο θα ονομάζεται Palm Eos, ενώ θα διαθέτει πολύ λεπτή σχεδίαση (μόλις 10,6 mm), καθώς και QWERTY πληκτρολόγιο.
Το νέο Eos ακολουθεί σχεδιαστικά το πολύ επιτυχημένο Palm Centro, ωστόσο νομίζω πως το νέο λειτουργικό WebOS θα του δώσει έναν άλλο αέρα και θα το κάνει άκρως ανταγωνιστικό στην κατηγορία των επαγγελματικών τηλεφώνων με QWERTY πληκτρολόγιο. Η οθόνη του Eos είναι 2,63″ αφής, με ανάλυση 320 x 400 pixels. Κατά τα άλλα, έχουμε 4 GB μνήμη, δέκτη GPS, stereo Bluetooth, κάμερα 2 Megapixels με Flash, καθώς και υποστήριξη HSDPA.
[via]