Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Θέλετε να αγοράσετε το OnePlus 5, αλλά όχι στο συνηθισμένο μαύρο χρώμα που το προσφέρει η εταιρία; Τώρα έχετε την ευκαιρία να το πάρετε σε χρυσό. Όμως θα πρέπει να βιαστείτε επειδή οι Κινέζοι προσφέρουν την έκδοση Soft Gold σε περιορισμένη ποσότητα.
Το OnePlus 5 Soft Gold έχει γίνει διαθέσιμο στο oneplus.net και βγαίνει μόνο στην έκδοση με 6 GB μνήμη RAM και 64 GB χωρητικότητα. Οπότε η OnePlus ζητάει από εσάς 499,00 € για να το αγοράσετε, όσο δηλαδή κοστίζει και η αντίστοιχη έκδοση σε Slate Gray χρώμα.
Μπείτε να το αγοράσετε όσο προλαβαίνετε…