Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ένα απλό, στυλάτο, λειτουργικό και εύκολο στη χρήση, με προσιτή τιμή. Αυτό είναι το Nokia C5, για εσάς που θέλετε ένα απλό κινητό, εύκολο στη χρήση, με καλές δυνατότητες, χωρίς να βάλετε βαθιά το χέρι στην τσέπη…
Τα χαρακτηριστικά του Nokia C5: Οθόνη TFT 2.2”, με ανάλυση 240 x 320 pixels, Κάμερα 3.15 megapixel, Επεξεργαστής 600 MHz, Λειτουργικό Symbian, Εσωτερική μνήμη 50 MB επεκτάσιμη με κάρτες μνήμης, 3G, HSDPA (δυστυχώς δεν υποστηρίζει σύνδεση σε ασύρματα δίκτυα Wi-Fi).
Θα το βρείτε στα καταστήματα με την τιμή του να παίζει γύρω στα 180 ευρώ.
Ακολουθούν Nokia C5 hands on video και hands on φωτογραφίες!