Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Για μερικές ημέρες πέρασε από τα χέρια μου και το HTC Wildfire, ακόμα ένα Android smartphone, το οποίο αποτελεί μία καλή επιλογή για κάποιον που θέλει να μπει στον κόσμο του λειτουργικού Android…
Η τιμή του HTC Wildfire κατά τη γνώμη μου είναι αρκετά ελκυστική για κάποιον που θέλει να πάρει το πρώτο του Android smatphone.
Τα χαρακτηριστικά του HTC Wildfire: Οθόνη capacitive αφής 3.2 ιντσών, 240 x 320 pixels, Επεξεργαστής 528 MHz, Λειτουργικό Android, Κάμερα 5 megapixel.