Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το νέο iPad, που έγινε ανάρπαστο τις πρώτες μέρες της κυκλοφορίας του στην Ελλάδα, ήρθε και στα χέρια μας και το χρησιμοποιήσαμε αρκετά για περίπου δέκα ημέρες που το είχαμε στη διάθεσή μας!
Σε αυτό το post μπορείς να δεις φωτογραφίες και βίντεο που τράβηξα με την κάμερα του νέου iPad.
Το νέο iPad διαθέτει την κύρια κάμερά του στο πίσω μέρος, η οποία είναι ανάλυσης 5 Megapixel, ενώ έχει τη δυνατότητα εγγραφής βίντεο Full HD 1920 x 1080p.
Τις φωτογραφίες που βλέπεις παρακάτω μπορείς να τις δεις μαζί με αρκετές ακόμη στις πραγματικές τους διαστάσεις στο σχετικό photo set στο Flickr όπου τις έχω ανεβάσει, ενώ το βίντεο το έχω ανεβάσει στο YouTube channel μου.
Εννοείται ότι και οι φωτογραφίες και το βίντεο έχουν ανέβει ακριβώς όπως βγήκαν από την κάμερα του νέου iPad, χωρίς καμία επεξεργασία.
Δες το Full HD βίντεο από την κάμερα του νέου iPad!
Δες τις φωτογραφίες που τράβηξα με το νέο iPad!