Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
To πρώτο clickable comedy series ξεκινάει στην Ελλάδα! Μπορεί η ελληνική τηλεόραση να πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο αναπαράγοντας με τον πιο πρόχειρο τρόπο επιτυχημένα σχήματα του εξωτερικού, αλλά στο χώρο της διαδικτυακής τηλεόρασης τα πράγματα είναι αρκετά διαφορετικά…
Ξεκινώντας το δεύτερο χρόνο λειτουργίας του, το SocialTV.gr μπαίνει στο χώρο της παραγωγής ψυχαγωγικών σειρών με μια προσπάθεια που αποτελεί παγκόσμια πρωτοτυπία, συνδυάζοντας την πλοκή και το χιούμορ με την πιο καινοτόμο τεχνολογία στο χώρο του online video!
Σε συνεργασία με την Full Moon Entertainment, το SocialTV.gr παρουσιάζει το πρώτο Clickable Comedy Web Series!
Η πρώτη σειρά στην Ελλάδα που καλεί τον χρήστη να κάνει κλικ μέσα στο περιεχόμενο της εικόνας που παρακολουθεί επιλέγοντας την πλοκή ή βλέποντας πληροφορίες σχετικά με αντικείμενα που συνθέτουν το σκηνικό.
Η νέα σειρά λέγεται Mr. Perfect και μπορείτε να την παρακολουθήσετε από το www.MrPerfect.gr!
Ο Mr. Perfect είναι ο άντρας που έχει όλες τις απαντήσεις!