Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πώς θα σας φαινόταν εάν ο εκτυπωτής σας είχε το μέγεθος ενός ξυπνητηριού; Σενάριο επιστημονικής φαντασίας; Δεν θα το έλεγα, καθώς το “Little Printer” είναι ένα ξεχωριστό και καινοτόμο gadget το οποίο αναμένεται να κυκλοφορήσει το 2012!
Έχει ενσωματωμένο ασύρματο διακομιστή που του επιτρέπει να συνδέεται με την αντίστοιχη εφαρμογή στο κινητό σας και να εκτυπώνει σε μικρό μέγεθος ειδήσεις από εφημερίδες, μηνύματα, σταυρόλεξα, post του Facebook και άλλα!
Η διαδικασία εκτύπωσης είναι απλή!
Στο εσωτερικό του Little Printer βρίσκεται ένα ρολό χαρτί, το οποίο όταν ζεσταίνεται αλλάζει χρώμα και διαμορφώνει τα σχήματα και τις λέξεις που του έχουν ανατεθεί.
Δείτε το video και τις φωτογραφίες που ακολουθούν!