Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά την διαφήμιση με τον ομορφάντρα της Cosmote, η Vodafone απάντησε με τον καλύτερο τρόπο και την διαφήμιση με τον Κίτσο και την Τασούλα!
Οι περισσότεροι, αν βλέπετε έστω και λίγο τηλεόραση, θα έχετε δει την διαφήμιση που προβάλλεται αρκετές φορές κάθε μέρα, οι υπόλοιποι δείτε την στο βίντεο που ακολουθεί!
“Κίτσο, You Are a Check Machine”, λέει η Τασούλα στον Κίτσο, ενώ ο Κίτσος… “ακόμα και στο κάρο το χρόνο μας τσεκάρω”!
Μέσω του συγκεκριμένου σποτ η Vodafone διαφημίζει την δυνατότητα που δίνει στους συνδρομητές της για έλεγχο του κόστους χρήσης του κινητού τους.