Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μέχρι σήμερα μπορούσαμε να μοιραστούμε μόνο μια φωτογραφία κάθε φορά στο Instagram, αυτό όμως αλλάζει τώρα. Η Facebook εισήγαγε ένα νέο χαρακτηριστικό που ονομάζει “photo carousels” και μας επιτρέπει να μοιραστούμε μέχρι και 10 φωτογραφίες ή βίντεο σε μια “ανάρτηση.” Για παράδειγμα, άμα πάτε σε ένα πάρτι δεν χρειάζεται να γεμίσετε τη ροή με φωτογραφίες ή να μοιραστείτε μόνο μία. Τα “photo carousels” εμφανίζονται σαν τις υπόλοιπες αναρτήσεις, όμως καταλαβαίνεις ότι πρόκειται για άλμπουμ επειδή κάτω από την εικόνα υπάρχουν τελίτσες που υποδεικνύουν ότι υπάρχουν περισσότερες φωτογραφίες/βίντεο. Το χαρακτηριστικό θα γίνει άμεσα διαθέσιμο για όλους.