Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Guest Video Post από την Ολίβια Γαβρίλη
Μεγάλωσα σε ένα σπίτι που κανείς δεν έφτιαχνε κέικ. Για την ακρίβεια, κανείς δεν έφτιαχνε γλυκά. Όταν μας έπιανε λιγούρα, πεταγόμασταν μέχρι το ζαχαροπλαστείο.
Δύο μέρες πριν κλείσω τα 25, το τόλμησα. Έφτιαξα ένα κέικ σοκολάτας, έφαγα ωμή ζύμη με το κουτάλι και βρέθηκα αντιμέτωπη με το πρόβλημα του «μπεν μαρί»!
Ποτέ δεν είναι αργά για να δοκιμάσεις κάτι καινούργιο…
Ποτέ δεν είναι αργά για μια νέα αρχή…
Η αγαπημένη ομάδα “Outdoors” μετακομίζει σύντομα σε ένα νέο, δικό της χώρο: www.allwe.tv!
Εκεί θα βρίσκομαι και εγώ με το “Oliving in Salonica”. Θα περάσουμε τέλεια!