Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Οι συντάκτες του γνωστού τεχνολογικού site TechCrunch έχουν ήδη στη διάθεσή τους το νέο iPhone 5S και το υποβάλλουν σε “εξαντλητικές” δοκιμές!
Ένα από τα τεστ που σκέφτηκαν να κάνουν είναι να δοκιμάσουν αν ο ψηφιακός αναγνώστης δαχτηλικού αποτυπώματος Touch ID μπορεί να καταλάβει την πατούσα μιας γάτας!
Όπως θα δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, μπορεί!
Και η γάτα έχει το δικό της patern και το iPhone 5S το αντιλαμβάνεται ξεκλειδώνοντας το κινητό!
[via]