Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ξεκίνησε τη λειτουργία του τον Σεπτέμβριο του 2008 από gamers για gamers. Ο λόγος για το Game20.gr (προφέρεται Game δύο μηδέν), στο οποίο θα βρείτε τα πάντα για τα αγαπημένα σας games!
Είτε είστε φαν του Playstation 3, του Nintendo Wii, του Xbox ή των παιχνιδιών για PC, οι “τρόφιμοι” (όπως αποκαλούνται) του Game 2.0 παίζουν games, γράφουν την άποψή τους και ασχολούνται με ό,τι έχει να κάνει με τη βιομηχανία των video games.
Στο blog γράφουν πέντε gamers, μεταξύ των οποίων και ο Κώστας Βλαχάκης, γνωστός από το techblog.
Εκτός από τα post με απόψεις και σχόλια για τα games, δε λείπουν βίντεο και trailers από τα παιχνίδια, ενώ πρόσφατα 18 τυχεροί κέρδισαν δώρα Logitech (gaming ποντίκια, τιμόνια και χειριστήρια)!
[photo by tiagoribeiro]