Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το καθιερωμένο πλέον full moon party με ένα essential set από τον Αλέξανδρο Χριστόπουλο έχει προγραμματιστεί για την πιο όμορφη πανσέληνο της χρονιάς το Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2008 στο Padre Padrone, το πιο chic bar της Αράχωβας!
Να σημειώσουμε ότι τα Full Moon parties που έγιναν πέρυσι και πρόπερσι στο Padre Padrone ήταν sold out, κάτι που αναμένεται να συμβεί και φέτος. Για πληροφορίες και κρατήσεις δεν έχετε παρά να καλέσετε το 22670 31062, ενώ για guest list requests επισκεφθείτε το www.alexandroschristopoulos.com!