Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αν έχεις iOS ή Android smartphone με εγκατεστημένη την εφαρμογή Messenger του Facebook, τότε από σήμερα μπορείς να επικοινωνείς με τους φίλους σου και με βιντεοκλήση.
Μέχρι τώρα ήταν εφικτή η ηχητική κλήση μέσω του Facebook Messenger app, πλέον είναι εφικτή και η πραγματοποίηση βιντεοκλήσεων μέσω του app.
Η υποστήριξη βιντεοκλήσεων στο Messenger app αρχίζει από σήμερα και αφορά χρήστες iOS και Android σε 18 χώρες, μέσα στις οποίες είναι και η Ελλάδα, οπότε δεν έχετε παρά να αξιοποιήσετε αυτή την δυνατότητα.
Άραγε αυτή η κίνηση από τη μεριά του Facebook θα μειώσει τη χρήση του Skype;
[via]