Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ακόμα μία αλλαγή για το Facebook, με τους χρήστες του γνωστού social network να βλέπουν ελαφρώς αλλαγμένη την κεντρική σελίδα (news feed).
Το Facebook μεγάλωσε τις φωτογραφίες των link posts που βλέπουν οι χρήστες στην κεντρική σελίδα, με το πλάτος του περιεχομένου στο κέντρο ωστόσο να έχει μειωθεί αισθητά.
Προσωπικά δε μου αρέσει αυτή η αλλαγή, θα ήθελα το πλάτος να έχει μεγαλώσει, αντί να μειωθεί.
Οι χρήστες βλέπουν αυτή την αλλαγή στα προφίλ τους εδώ και μερικές μέρες, οπότε αν εσείς βλέπετε ακόμα την προηγούμενη εμφάνιση, don΄t worry, σε μερικές μέρες θα δείτε κι εσείς την νέα εμφάνιση μπαίνοντας στο λογαριασμό σας στο Facebook.