Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Pylones Hellas S.A. o πάροχος προηγμένων λύσεων πληροφορικής για μεσαίες και μεγάλες επιχειρήσεις – με μακρά παρουσία 23 και πλέον ετών σε Ελλάδα & Κύπρο, καθώς και στην ευρύτερη περιοχή της νοτιοανατολικής Ευρώπης, κλείνει φέτος #20χρόνια επιτυχημένης συνεργασίας με την F5, ηγέτιδα στον τομέα του multi-cloud application security & delivery.
Σαν επιστέγασμα αυτής της επετείου, όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να μπουν στο web page που σχεδιάστηκε για τον εορτασμό της 20ετούς συνεργασίας: https://www.pylones.gr/20-years-anniversary-pylones-f5/ όπου θα βρουν σχετικές πληροφορίες, ενώ έως και τις 17/12/2021 μπορούν να διεκδικήσουν ένα PlayStation 5. Πάρτε μέρος στο #game μας και δημιουργήστε τον δικό σας γαλαξία λαμβάνοντας παράλληλα μέρος στη κλήρωση.