Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αυτό ήταν, πριν λίγο πάτησα το “delete” του account μου στο Twitter. Πριν από 15-20 μέρες περίπου έκανα την εγγραφή, ακολούθησαν καμιά 15-20αριά updates και τέλος. Στην αρχή πειραματιζόμουν, μπαινόβγαζα το twitter badge στο blog μου κλπ. Τώρα που το σκέφτομαι περισσότερο διάβαζα τα μηνύματα των άλλων, όπως πχ τις στιγμές από τα τελευταία ταξίδια του vrypan.