Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τα BeachBall parties ξεκίνησαν πέρυσι στο χώρο του Passa (Bo, Βούλα). Φέτος συνεχίζονται στο νέο concept του Βασίλη Τσιλιχρήστου, το Villa Mercedes. Το poster παραπάνω μπορεί να λέει arrival time: 22:00, αλλά τουλάχιστον από όσο θυμάμαι από πέρυσι, στις 22:00 καλά καλά δεν ήταν έτοιμη η πόρτα και μέχρι τις 23:00 είχε μπει πολύ λίγος κόσμος.. Οπότε η ώρα που προτείνω να πάτε εσείς είναι τουλάχιστον μετά τα μεσάνυχτα, οπότε και λίγο αργότερα ανεβαίνει ο Βασίλης στα decks..
Περισσότερα για το Villa Mercedes εδώ.