Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μπορεί το νέο Audi TT RS να κάνει την επίσημη πρώτη του εμφάνιση στην έκθεση της Γενεύης, η οποία θα πραγματοποιηθεί σε δύο εβδομάδες περίπου, ωστόσο η γερμανική αυτοκινητοβιομηχανία θέλησε να δώσει τις πρώτες επίσημες φωτογραφίες του αυτοκινήτου.
Άκρως εντυπωσιακό και με πολύ sport χαρακτήρα, σίγουρα θα κερδίσει πολλούς υποψήφιους αγοραστές. Στις φωτογραφίες που ακολουθούν μπορούμε εύκολα να διακρίνουμε τις νέες ζάντες με διπλά μπράτσα, καθώς και τα νέα μεγαλύτερα φρένα με το logo RS να ξεχωρίζει πάνω στις δαγκάνες.
Μηχανικά το νέο Audi TT RS θα εξοπλίζεται με έναν 2.5 λίτρων κινητήρα 340 ίππων. Καθίστε λοιπόν αναπαυτικά και απολαύστε τις πρώτες επίσημες φωτογραφίες του TT RS!
[via]