Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τα 50 χρόνια της στην Ευρώπη γιορτάζει η Saturn και προσφέρει 50 άτοκες δόσεις για αγορές που θα κάνει κάποιος και θα ξεπεράσουν συνολικά τα 300 ευρώ!
Συγκεκριμένα, όσοι καταναλωτές επισκεφθούν τα καταστήματα Saturn σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, από σήμερα Δευτέρα 11 Απριλίου έως το Σάββατο 16 Απριλίου, θα έχουν την δυνατότητα να εξοφλήσουν τις αγορές τους έως και σε 50 άτοκες δόσεις, αρκεί οι συνολικές τους αγορές να είναι άνω των 300 ευρώ και να χρησιμοποιήσουν την πιστωτική τους κάρτα.
Η συγκεκριμένη προσφορά εντάσσεται στην καμπάνια «Γιορτάζουμε 50 χρόνια στην Ευρώπη!», που η Saturn πραγματοποιεί για να γιορτάσει τα γενέθλιά της, προσκαλώντας τους καταναλωτές να απολαύσουν στο maximum την εμπειρία Saturn, μέσα από μοναδικές προσφορές και πλήθος δράσεων, που δημιουργούν ένα άκρως «εορταστικό κλίμα» εντός των καταστημάτων.