Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 7 Δεκεμβρίου 2012 - XBLOG.GRSkip to content
Ευχάριστα νέα για μία startup εταιρία που ξεκίνησε από την Ελλάδα, άνοιξε τα φτερά της στην Αμερική και έχει προσελκύσει μέχρι στιγμής διόλου ευκαταφρόνητες επενδύσεις!