Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 4 Ιανουαρίου 2012 - XBLOG.GRSkip to content
Ο δήμος Τρικάλων φιλοδοξώντας η πόλη να γίνει η πρωτεύουσα των Χριστουγέννων προχώρησε φέτος στη δημιουργία ενός μικρού παραμυθένιου χωριού, εκμεταλλευόμενος την έκταση και τον παλιό «Μύλο Ματσόπουλου».