Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εγώ το Σάββατο 1/12 μπορεί να μην πήγα στο Fuzz club όπου έπαιξε ο Sven Vath, αφού προτίμησα κάτι πιο χαλαρό και συγκεκριμένα το Kitchen Bar στο Χαλάνδρι, βρέθηκαν στο Fuzz όμως τα παιδιά από το clubber.gr, που εδώ και μερικούς μήνες τρέχουν το portal χωρίς εμένα, αφού με κέρδισε τελικά το blogging και το xblog.gr!
Πολλοί clubbers βρέθηκαν στο Fuzz για να ακούσουν ακόμη μία φορά τα τελευταία χρόνια τους techno ήχους του μοναδικού Sven Vath!
Δείτε φωτογραφίες από το event εδώ!