Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά την φορητή καφετιέρα που σας παρουσιάσαμε πριν λίγες μέρες, σήμερα σκεφτήκαμε να σας παρουσιάσουμε τον φορητό φορτιστή της Cosmote. Αφού η Cosmote έλυσε το πρόβλημα της πληθυσμιακής κάλυψης, σκέφτηκε να δώσει λύση και σε ένα άλλο πρόβλημα που βασανίζει πολλούς χρήστες κινητών τηλεφώνων. Ο φορητός φορτιστής της Cosmote λοιπόν είναι το τέλειο αξεσουάρ για όσους σκοπεύουν να επισκεφθούν κάποια ερημική παραλία ή κάποιο μέρος χωρίς ρεύμα.
Για να δουλέψει χρειάζεστε μόνο μια μπαταρία AA, η οποία μπορεί μέσα σε 100-180 λεπτά να μεταφέρει όλη την ενέργειά της στο κινητό σας τηλέφωνο. Εκτός από τις απλές AA μπορεί να δεχτεί και επαναφορτιζόμενες μπαταρίες.
Δεν γνωρίζω αν ο συγκεκριμένος φορτιστής πωλείται στα καταστήματα ή είναι μόνο διαφημιστικό προϊόν, πάντως είναι αρκετά εξυπηρετικός κι εγώ τουλάχιστον τον έχω βάλει μέσα στο αυτοκίνητο γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα ξεμείνεις από μπαταρία.
Ο φορτιστής έρχεται μαζί με ειδικά αξεσουάρ, έτσι ώστε να μπορεί να φορτίσει κινητά Nokia, Motorola, Sony Ericsson, Samsung, LG και iPhone 3G.