Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Νίκος από το metablogging.gr ανέβασε στο youtube το βίντεο από την εκπομπή “Mega Σαββατοκύριακο”, που εκτός από τον Ανδρέα Καψαμπέλη, είχε και τον Αντώνη Τσιπρόπουλο από το blogme.gr και τον Δημοσθένη Λιακόπουλο. Θέμα της συζήτησης ήταν η υπόθεση press-gr, αλλά συζητήθηκε και η υπόθεση του blogme.gr και της μήνυσης που έχει γίνει από τον κο Λιακόπουλο κλπ.
Ειλικρινά βλέποντας το απόσπασμα εξοργίστηκα. Δε μπορεί ο κος Λιακόπουλος να λέει ότι απλά έκανε μία μήνυση κατ΄ αγνώστων και δεν ασχολήθηκε παραπέρα. Ταλαιπωρείται άδικα ένας άνθρωπος -ο Τσιπρόπουλος από το blogme.gr- και θα μπορούσε πολύ απλά ο κος Λιακόπουλος να τον βρει και να συζητήσουν για το θέμα και να λυθεί εκεί. Κάνω λάθος;
Να θυμίσω ότι η δίκη της υπόθεσης έχει οριστεί να γίνει στις 18/2/2009.