Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το newsfilter.gr αναδείχθηκε τελικά νικητής στον πρώτο ελληνικό RSS διαγωνισμό, κερδίζοντας περισσότερους feed subscribers από το “αντίπαλο” akyro.net. Ο διαγωνισμός αυτός ήταν ο δεύτερος που γίνεται σε παγκόσμιο επίπεδο, αφού πρώτοι διαγωνίστηκαν στο ποιος θα κερδίσει περισσότερους rss readers ο John Chow με τον Shoemoney.
Ο διαγωνισμός διήρκεσε ένα μήνα, ενώ τώρα για δύο εβδομάδες το μεν newsfilter.gr έχει αναρτημένο το πρώτο μπανεράκι που βλέπετε παραπάνω που γράφει “νίκησα”, το δε akyro.net κρέμασε το μπανεράκι του loser που γράφει “έχασα”… Φυσικά στην πραγματικότητα όπως γράφουν και τα δύο blogs δεν υπάρχει χαμένος, αφού και τα δύο blogs βγήκαν κερδισμένα μέσα από αυτόν τον διαγωνισμό, κερδίζοντας πολλά hits, αύξηση της επισκεψιμότητας, αλλά και των rss readers!
Περισσότερα στοιχεία για τον διαγωνισμό στο newsfilter.gr και στο akyro.net.