Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πλησιάζει το Πάσχα, πλησιάζει το Πάσχα! Πού θα ξοδέψεις το “δώρο” και που θα φουσκώσεις ακόμα περισσότερο την ήδη παραφουσκωμένη πιστωτική σου; Καινούριο κινητό; Καινούρια ψηφιακή για νέες λήψεις; Μήπως τώρα είναι η ώρα για το mp3 player που έχεις βάλει στο μάτι εδώ και καιρό; Όχι; Μήπως ένας νέος φορητός υπολογιστής σε “τιμή ευκαιρία” είναι η καλύτερη επιλογή σου αυτή τη περίοδο;
Το Πάσχα πλησιάζει και, όπως και τα Χριστούγεννα, αυτό φαίνεται και στις Κυριακάτικες εφημερίδες, από τα διαφημιστικά ένθετα… Τα περισσότερα έχουν να κάνουν με κινητή τηλεφωνία, υπολογιστές και γενικότερα είδη νέας τεχνολογίας. Όλοι προσφέρουν τα προϊόντα τους στις “καλύτερες” τιμές και σε όσες “άτοκες” δόσεις εσείς θέλετε!