Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ξεκίνησε η δοκιμαστική λειτουργία του t3mag.gr, του επίσημου site για την ελληνική έκδοση του περιοδικού T3, το οποίο καιρό αναρωτιόμουν γιατί δεν έχει επίσημη παρουσία στο ελληνικό διαδίκτυο.
Οι βασικές ενότητες που απαρτίζουν το site είναι οι Telecom, Media Players, Imaging, Computing, Home Cinema, Gaming και Gadgets, μέσα στις οποίες δε χρειάζεται να πω τι θα βρείτε… Gadgets παντού, τόσα που δε ξέρω κι εγώ πόσο συγκρατημένοι πρέπει να είμαστε εν μέσω οικονομικής κρίσης για να μη βρεθούμε να χρωστάμε 35 κάρτες και 10 δάνεια (οκ, τα παραλέω) χεχε!
Το site είναι βασισμένο στο Drupal, ενώ στο T3 flickr account υπάρχουν wallpapers με babes – μοντέλα που έχουν φωτογραφηθεί για το ελληνικό T3!