Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πριν από λίγο ετοίμασα τα πράγματα και στις 5:30 αναχωρούμε με την παρέα για ένα χαλαρωτικό 4ήμερο στην Ορεινή Αρκαδία! Τα ξαναλέμε από Τρίτη 🙂
Ελπίζω μόνο να φτιάξει ο καιρός, αφού εκεί μέχρι και πριν από λίγο έριχνε.. καρέκλες! Οι προβλέψεις λένε ότι από αύριο το πρωί-μεσημέρι “ανοίγει” ο καιρός, σταματάνε οι βροχές, αλλά παραμένει η συννεφιά.